CSL 450450-SIN - PRO LAB SYS
Počet ks:
Celkem bez DPH:
Hledat
Přejít na obsah
Hlavní nabídka:
CSL 450450-SIN
Dřezy laboratorní > keramické dřezy
CSL 450450-SIN
Dřez keramický velký 450 x 450 x 290 mm s integrovaným přepadem
Rozměr vnější: 450 x 450 x 290 mm
Rozměr vnitřní: 380 x 380 x 240 mm
Montáž: spodní (pod pracovní desku)
Otvor do desky: 350 x 350 mm, R=50
Dostupnost: na objednávku, cca 8 týdnů
Cena bez DPH:
CSL 450450-SIN Laboratorní keramický dřez velký 450 x 450 x 290 mm s integrovaným přepadem, spodní montáž
Rozměr vnější450 x 450 mm, hl. 290 mm
Rozměr vnitřní380 x 380 mm, hl. 240 mm
Provedení
glazura na vnitřních plochách dřezu, lem a vnější plochy bez glazury
Přepadsoučástí dřezu (integrovaný)
Výpusťne
Sítko
ne
Zátka
ne
Doporučené příslušenstvívýpusť 6/4", sifon
Montáž horní
Montáž spodní
ano, doporučený otvor 350 x 350 mm, R50