CO-3026-150 - PRO LAB SYS
Počet ks:
Celkem bez DPH:
Hledat
Přejít na obsah
Hlavní nabídka:
CO-3026-150
Ventily laboratorní > plyny technické
CO-3026 koncovka nástěnná 150/90°
Typ: nástěnná
Médium: technický plyn
Koncovka: 90°
Délka závitu: 30 mm
Dostupnost: skladem G3/8
Cena bez DPH:
CO-3026-150 koncovka nástěnná 90° technické plyny
Typ ventilunástěnná koncovka
Velikost
150 mm
Koncovka90°
Ovládání-
Max. tlak média7 bar (0,7 MPa)
Těsnění-
Napojení
G3/8" nebo G1/2"
Délka závitu30 mm