CO-3026-100 - PRO LAB SYS
Počet ks:
Celkem bez DPH:
Hledat
Přejít na obsah
Hlavní nabídka:
CO-3026-100
Ventily laboratorní > plyny technické
CO-3026 koncovka nástěnná 100/90°
Typ: nástěnná
Médium: technický plyn
Koncovka: 90°
Délka závitu: 30 mm
Dostupnost: do 12 - 15 pracovních dnů
Cena bez DPH:
CO-3026-100 koncovka nástěnná 90° technické plyny
Typ ventilunástěnná koncovka
Velikost
100 mm
Koncovka90°
Ovládání-
Max. tlak média7 bar (0,7 MPa)
Těsnění-
Napojení
G3/8" nebo G1/2"
Délka závitu30 mm