CO-3002-080 - PRO LAB SYS
Počet ks:
Celkem bez DPH:
Hledat
Přejít na obsah
Hlavní nabídka:
CO-3002-080
Ventily laboratorní > plyny technické
CO-3002 ventil nástěnný 80/45°/45°
Typ: nástěnný
Médium: technický plyn
Koncovka: 45°
Ovládání: 45°
Délka závitu 30 mm
Dostupnost: do 12 - 15 pracovních dnů
Cena bez DPH:
CO-3002-80 ventil nástěnný 45°/45° technické plyny
Typ ventilunástěnný
Velikost
80 mm
Koncovka45°
Ovládání45°
Max. tlak média7 bar (0,7 MPa)
TěsněníPTFE
Napojení
G3/8" nebo G1/2"
Délka závitu30 mm